Szklana ściana na wymiar

Nowoczesne szklane ścianki

Szklana ściana w salonie

Szkło jest często wykorzystywane do zabudowy wiatrołapu. Jednak szklana ściana z powodzeniem może zostać wykorzystana w salonie lub sypialni. Zwłaszcza w małych wnętrzach, gdzie ograniczona przestrzeń może stanowić wyzywanie projektowe. Wykorzystanie przeszkleń sprawi, że aranżacja będzie bardziej przestronna i jasna. Możesz wybrać samo przeszkalanie lub dopasować drzwi – przesuwne albo uchylne w futrynie lub bez.
Szklana Sciana W Salonie
Szklana Sciana Ze Szprosami

Wybierz swój rodzaj szkła

Float, antisol, a może mat?

To na jakie szkło się zdecydujesz z pewnością wpłynie na finalny charakter zabudowy. Jeśli zależy Ci na otwartej przestrzeni, przy równoczesnym zachowaniu większej prywatności być może dobrym wyborem będzie szkło matowe.

To zaleta rozwiązań wykonywanych na wymiar – możliwość dopasowania projektu do swoich potrzeb i upodobań. Wybierz taki rodzaj szkła hartowanego, który najlepiej podkreśli charakter wnętrza.

Rodzaje Szkla Do Kabiny Prysznicowej

Robisz większy remont? U nas zamówisz też kabinę na wymiar!

Sciana Szklana Loft

Najnowsze trendy

Szklana ściana loft 

Teraz na nowo możesz zdefiniować swoją przestrzeń. Nowoczesne połączenie szkła i czarnych kontrastowych elementów pozwala efektownie podzielić przestrzeń, równocześnie nie ograniczając dostępu naturalnego światła.

Sposoby wykonania szprosów

Aluminiowe szprosy o szerokości 2cm. W formularzu wystarczy podać liczbę pól w pionie i poziomie, a ich ilość będzie miała wpływ na cenę. To najchętniej wybierana opcja, bo najlepiej oddaje loftowy charakter.

Nadruk ceramiczny  zaczyna się od samej krawędzi szkła. Grafika nadrukowana jest za pomocą farb ceramicznych.

Nadruk pomiędzy taflami  – graficzny wydruk szprosów zalaminowany jest pomiędzy taflami (z marginesem 5mm). Powierzchnia jest gładka po obu stronach, dlatego takie szkło jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Wyceń swój projekt!

Cena przeszklonej ściany

Podaj potrzebne informacje, a my wycenimy koszt takiej realizacji. Możesz wybrać usługę z montażem na terenie Krakowa, Warszawy i okolic.
Jeśli jesteś z innego miasta – odpowiemy czy taka realizcja jest możliwa. Mamy też opcję wysyłki.
Ładowanie formularza...

Wymiary

Rodzaj drzwi

Rodzaj szkła

Wykończenie loft

Sposób realizacji

Dodatkowe informacje

0% Complete

    CHCĘ MOJĄ WYCENĘ!

    Nie martw się, Twój adres e-mail potrzebny jest tylko do przesłania podsumowania wyceny, która jest niezobowiązująca. Bez Twojej zgody nie będziemy wysyłać żadnych materiałów reklamowych.

    * Wymagane

    Zobacz też

    Po zabudowami ze szkła w naszje ofercie znajdziesz również kabiny prysznicowe.